Zespół

Przemysław Pruszyński

Doświadczony i wszechstronny lider, który umiejętności zarządzania ludźmi zdobywał w międzynarodowych korporacjach, takich jak Heineken, Whirlpool, IKEA, Inwido. Przez ostatnie 5 lat piastował stanowiska Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Zakładu, Prezesa Zarządu – w Rosji i w Polsce. Jest zwolennikiem racjonalnego i zdroworozsądkowego podejścia do biznesu, a w swojej pracy skupia się nad zmianą kultury organizacyjnej i budowaniu długofalowych strategii, które opiera na codziennej pracy z ludźmi i ich rozwoju.

Skończył Elektronikę na Politechnice Wrocławskiej, a w 2018 ukończył Akademię Psychologii Przywództwa u Jacka Santorskiego.

 

DOŚWIADCZENIE:

  • 11 lat jako lider, z czego 5 lat odpowiadając za P&L kierowanych biznesów (Przeprowadzone 2 transformacje w kierowanych organizacji – zespół 800 osobowy)
  • 14 lat doświadczenia we wdrażaniu filozofii Lean
  • Trener z zamiłowania, prowadzący własną firmę szkoleniową w latach 2008-2013 (spędzone ponad 1000 godzin na szkoleniach i wdrożeniach Lean)

PRYWATNIE: wolny czas dzieli pomiędzy rodzinę, bieganie i czytanie.

 

 

 

 

Agnieszka Hińczyca

Od 13 lat, aktywnie tworzy dedykowane rozwiązania dla firm, mające na celu pełne wykorzystanie ich potencjału operacyjnego, sprzyjające rozwojowi i wzrostowi pozycji rynkowej Klienta.
Agnieszka, poprzez dokładną analizę badanych procesów, szkoląc i angażując w procesy optymalizacyjne pracowników zapewnia trwałe zmiany w organizacji. Realizuje projekty w obszarze produkcji i usług, w Polsce i zagranicą. Dotychczasowe doświadczenie zdobyła m.in. współpracując z międzynarodowymi firmami konsultingowymi (The Bridge, E&Y, Proudfoot Consulting), wdrażając optymalizacje procesowe w obszarze produkcji, UR, logistyki oraz sprzedaży.

Studiowała zarządzanie, ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu, ponadto ukończyła studia podyplomowe w obszarze logistyki w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

DOŚWIADCZENIE:

  • 13 lat w roli koordynatora projektów optymalizacji procesowych w oparciu o:
  • metody Lean Management
  • redukcję kosztów wytworzenia i/lub zwiększenie mocy produkcyjnych w oparciu o dostępne zasoby
  • W tym, 6 lat jako Konsultant freelance, realizując projekty w branży FMCG, drzewnej i infrastruktury drogowej.