Jak to robimy

Autorskie podejście, opracowane przez partnerów firmy MAP & Partners, gwarantuje Państwu najbardziej efektywne i skuteczne wdrożenie kultury ciągłego doskonalenia w Państwa firmie. Nie stosujemy metod i narzędzi, które sprawdziły się gdzieś indziej, nie kopiujemy typowego rozwiązanie które zdało próbę w innej branży. Stosujemy podejście racjonalnego zarządzania tzw. RMS – Rational Management System, które wspólnie opracowaliśmy w oparciu o nasze międzynarodowe wieloletnie doświadczanie.

Wybierając nas, mają Państwo pewność, że elastyczne podeście do Państwa biznesu doprowadzi do przygotowania całościowej i skutecznej strategii rozwoju Państwa organizacji. Między innymi, dzięki temu, że jesteśmy butkiem konsultingowym, który swoją przewagę konkurencyjną opiera o jakość świadczonych usług doradczych i dostarczaniu realnych wyników widocznych w raportach finansowych.

Lata doświadczeń, które zbieraliśmy, pracując dla największych międzynarodowych korporacji, gdzie pracowaliśmy na pozycjach zaczynając od konsultantów lean a kończąc na funkcji prezesa zarządu, procentują i gwarantują skuteczność naszych działań. Jeśli dołożymy do tego elastyczność w działaniu, skupianie się na tworzeniu wartości dodanej do Państwa biznesu, pracy u podstaw z mentalnością zespołu pracowniczego, otrzymują Państwo od nas gwarancję wspólnego sukcesu w zmienianiu Waszej firmy na najlepszą firmę w swojej branży.